Magdalena Sikorska

Prowadząca

Doświadczona kobieta biznesu i ekspertka w obszarze handlu B2B.              

Zawodowy Mówca & Coach & Mentor ⇒ ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu, Akademię Trenera, Akademię Zawodowych Mówców.
Kobieta spełniona ⇒ Mentorka Fundacji Rafała Brzoski, Członek Rady Pracodawców Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Występuje w programach dla Studentów Studiów podyplomowych MBA (UŁ), Erasmus i młodzieży.

Jej misją jest edukacja biznesowa oraz inspirowanie do przejmowania kontroli nad swoim życiem.

Panele prowadzone przez prelegenta

"Przedsiębiorczość od zaplecza" - różne oblicza działalności z perespektywy kobiet.
19.06.2024 14:45

Zgierskie przedsiębiorczynie  reprezentujące firmy i instytucje o różnorodnych formach działalności opowiedzą o swojej drodze, odwadze, codziennych wyzwaniach oraz o tym...

Poznaj innych panelistów

Marcin Szymke
Uczestnik panelu

Nazywam się Marcin Szymke. Mam 45 lat. Jestem zgierzaninem. Tu się urodziłem, tu wychowałem, tu zdobywałem wykształcenie. Na co dzień od ponad 25 lat pracuję w branży budowlanej, obecnie na stanowisku dyrektora ds. jakości . Przez ten...

Patryk Matusiak

Absolwent Wydziału EkonomicznoSocjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Ponadto uczestnik szkół letnich na Univesidad SEK w Quito w Ekwadorze oraz Faculdades Metropolitanas Unidas w Sao Paulo...

Robert Strupiński
Prowadzący

Dyrektor Departamentu e-Usług w Centralnym Ośrodku Informatyki