Anna Paszt

Panelista


Anna Paszt specjalizuje się w transformacji biznesu, marketingu strategicznym i omnicommerce.  Pracując na kluczowych stanowiskach zarządczych w firmach takich jak Leroy Merlin, Bridgestone, Michelin czy Orlen, całe swoje życie zawodowe spędziła na budowaniu strategii przedsiębiorstw opartej na zdefiniowaniu i realizacji potrzeb konsumentów i interesariuszy, budowaniu ich doświadczeń oraz tworzeniu czytelnego wizerunku marki. Uważa, że to jedne z kluczowych obszarów budujących pozycję i wartość organizacji odnoszących sukcesy na rynku.
Dziś w OLSEN JAKOBS* wspiera firmy i kadrę zarządzającą, dostarczając praktyczną wiedzę m.in. w obszarze: budowania strategii i modeli biznesowych, marketingowych, procesów zarządzania doświadczeniem klientów, partnerów i pracowników oraz transformacji biznesu.

* OLSEN JAKOBS to firma doradczo - szkoleniowa, która dostarcza praktyczną wiedzę i rozwiązania oraz wspiera organizacje w obszarach od zarządzania kompetencjami do pełnej transformacji biznesu.Unikalny zespół ekspertów z wieloletnim stażem w biznesie, który swoim doświadczeniem, różnorodnym wykształceniem i znajomością branż, przygotowuje dla Klientów najbardziej efektywne rozwiązania.


Poznaj innych panelistów

Marcin Wasiak
Panelista

od 2015 zajmuje się tworzeniem łódzkiego ekosystemu startupowego, poprzez organizację różnych inicjatyw tj. 3 edycji spotkań "Rozmów o Startupach" oraz 2 edycji wydarzenia "Startup Days". Uczestniczył przy...

Joanna Palka
Prowadzący

Zastępca Naczelnika Wydziału Rozliczeń Kont Płatników Składek Zapisz

Maciej Kokotek
Prowadzący

Wiceprezes w Łódzki Dom Biznesu sp. z o.o.. Politolog, absolwent WSMiP UŁ. Otwarty przewód doktorski na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Naukowo specjalizuje się w rozwoju przedsiębiorczości. Pierwszy Dyrektor Instytutu...